Obrázek

háčkovaná taška

V časopise DRN byla podobná a moc se mi líbila, tak jsem doma vyhrabala zbytky přízí a zkusila jsem to a tady je výsledek ale není dodělaná, ještě podšívka a dodělat ucha

Fotogalerie: 

Komentáře

Ani,ta je krásná.Nemohla by si mi poslat návod?Taky se snažím háčkovat,ale bez předloh to nezvládám.Vidím,že to je ze čtverců a potom zháčkované?No,ale jak nato?

Ta je úžasná! TlieskamTlieskamTlieskam

Veľký úsmevVeľký úsmevVeľký úsmevHambím sa

Moc hezká taška! Také bych moc prosila o návod, ale nevím jestli už nepíši pozdě!

Super..taky se na ní chystám;-)

Je perfektní, moc se mi líbí, směla bych poprosit o návod na ty čtverečky a smím se zeptat, z čeho bude nebo je vnitřek té kabelky?
Předem moc díky.
Zatloukalova

Je opravdu prekrana. Mohla bych poprosit o zaslani predlohy? I kdyz pisi take asi dost pozde:( Predem moc dekuji.

Opravdu krásná taška. Moc prosím o zaslání návodu. Předem moc díky. :-)))

Dobrý den,
obdivuji Vaši tašku. Je naprosto nááááádherná:) Áno Koukám, že už je tady celkem dlouho, ale i přesto bych Vás chtěla požádat o návod. Jsem začátečník.. ale tuhle tašku jsem si hned na první pohled zamilovala.

Předem moc děkuji a přeji krásné háčkování

Zuzka(sun)

Taštička je nádherná...prosím prosím, pošlete mi návod na mejl, nebo alespoň nakreslenou síť, jak taška vypadá rozložená a jak se sešívá..čtverečky umím.
Mockrát díky Alča
alenagondekova@seznam.cz

Dneska jsem našla na netu Vaši nádhernou tašku. Už je to starší záležitost, ale je prostě úžasná. Mám velkou prosbu. Bylo by možné zaslat návod. V háčkování nejsem moc zdatná, a tak mi nestačí pouze okoukat obrázek. Děkuji předem za ochotu. Květa

Back to Top