Obrázek

pergamano

...a ještě pár motýlků

Fotogalerie: 

Komentáře

Je to moc krásné,ale já bych to nesvedla(flower) ÁnoKvietok

Chce to jenom zkusit, není to zase tak těžké jak se zdá:-)

Je to velice pěkné, že by ruční výšivka nebo strojová-(clap) Tlieskam

Anino, není to výšivka, je to práce z pergamenového papíru (trochu silnějšího) a vypichuje se to jehlou a bílé plochy jsou vytahované embosinkovým perem (pero,které má místo hrotu kuličku), obrysy maluju barvami na sklo:-)

Děkuji za vyčerpávající vysvětlení,:-* je to krásné ale asi ne pro moje levé ruce(giggle)

Nádherné!!!! Vypadá to jako vyšívka, kdyby jsi nám to nepopsala,tak je to k nerozeznání. Díky moc!!(clap) TlieskamSrdceTlieskamTlieskam

Úžasné, ale kde si kúpila materiál-hlavne hrubší pergamanový papier. Je to tak nádherné, že mám chuť to hned vyskúšať.

Omlouvám se, že jsem přehlídla tvůj dotaz(blush) Pergamenový papír kupuji normálně v papírnictví, je to pauzovací papír na rysy, ale je silnější. Musí mít označení alespoň nad 90g aby se s ním dalo pracovat. Ideální je asi 115g na větší práce 150g. Papír si ale také objednávám na www.duhovaplaneta.cz, tam mají i barevné (dávám do přáníček) a také embosinková pera na takzvané stínování a vytahování linií a tvarů. Nástroje na perforaci už jde objednat na http://scrapbook.cz/,mají tam i základní předlohy a takový startovací balíček.

Milá Moli, ďakujem za tvoju odpoveď. Tie tvoje práce sú úžasné. Dúfam, že sa mi niekedy podarí vytvoriť aspoň náznak tej nádhery.

Back to Top